PROFESJONALNA POMOC NA DRODZE
Holowanie samochodów ciężarowych i autobusów
+48 603-703-800
pomoc drogowa ASSISTANCE
holowanie TIR i autobusów

Pomoc drogowa

Pełna gotowość przez całą dobę do ratowania życia i mienia poszkodowanych w wypadkach, kolizjach i awariach. Obsługa ASSISTANCE oraz AUTOSTRADY A4 i A1 (w obrębie Gliwice, Opole, Strzelce Opolskie).

Prostsze naprawy drogowe jesteśmy w stanie usunąć na miejscu zdarzenia, korzystając z naszego samochodu serwisowego. Najczęściej są to: wymiana koła w samochodach osobowych, cięzarowych i autobusach; odsysanie źle zatankowanego paliwa i inne drobne usterki.

Jeżeli jednak usterki nie można usunąć na drodze dysponujemy pojazdami przystosowanymi do odholowania niesprawnego pojazdu do warsztatu. Stosując nasz sprzęt możemy bezpiecznie i bez uszkodzeń załadować i przewieźć uszkodzony pojazd.

Do samochodów osobowych i dostawczych używamy platform zsuwanych hydraulicznie do poziomu jezdni, a sam załadunek na platformę wykonujemy przyciągarką hydrauliczną.

Samochody ciężarowe i autobusy możemy odholować przy pomocy naszego największego sprzętu jakim jest samochód pomocy i ratownictwa drogowego dla samochodów ciężarowych. Jest to chluba naszej firmy. Pojazd ten wyposażony jest w niezbędne urządzenia, przy pomocy których można pomóc każdemu poszkodowanemu, nawet gdy wyjechał poza drogę i nie nadaje się do jazdy. Zastosowane na nim urządzenia pozwalają bezpiecznie wyciągnąć uszkodzony pojazd na jezdnie, i co jest bardzo istotne, nie powodując dalszych uszkodzeń. O klasie tego sprzętu świadczy złoty medal, który dostał nasz pojazd na ogólnopolskiej wystawie sprzętu ratownictwa i pomocy drogowej, wygrywając z wieloma sprzętami producentów niemieckich.

Pomoc drogowa TIR Pomoc drogowa TIR Pomoc drogowa TIR Pomoc drogowa TIR holowanie TIR, pomoc drogowa TIR holowanie TIR, pomoc drogowa TIR holowanie TIR, pomoc drogowa TIR holowanie TIR, pomoc drogowa TIR holowanie TIR, pomoc drogowa TIR holowanie TIR, pomoc drogowa TIR

OBSŁUGA AUTOSTRADY A4 na odcinku Gliwice-Katowice-Kraków
oraz AUTOSTRADY A1.
Pomoc drogowa na drogach
S1, S52, DK1, E462, 79, 86, 94, 44, 81, 931, 934, 944, 780, 933, 948, 949, 781, 28, 52
Holowanie na terenie miast: Alwernia, Balice, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Bytom, Chrzanów, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kęty, Kobiór, Lędziny, Libiąż, Maków Podhalański, Mikołów, Mysłowice, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Sławków, Siewierz, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Wodzisław Śląski, Wygiełzów, Zabrze, Zator.